Škoda Auto pokračuje ve spanilé jízdě a prodává rekordní množství aut. Brzdí ji však přísnější pravi

Škoda Auto dál láme rekordy. Za první pololetí letošního roku zvýšila dodávky nových aut svým zákazníkům o 11,6 procenta na 652 700 vozů. To je dosud nejvyšší číslo v dosavadní historii firmy. Automobilce díky tomu vzrostly tržby o 5,1 procenta na 9,161 miliardy eur. Vůbec poprvé tak za prvních šest měsíců roku překonala hodnotu devíti miliard eur. Provozní zisk se naopak propadl o 4,5 procenta na 821 milionů eur.

"Výsledek prvního pololetí ukazuje, že jsme s naší strategií i nadále na správné cestě. Aktuální paleta produktů má u zákazníků vynikající ohlas. S novými vozy Fabia a Kodiaq RS budeme v naší modelové ofenzivě pokračovat i ve druhém pololetí," říká předseda představenstva Škody Auto Bernhard Maier.

V našem autoservisu Vám namontujeme do vozidel zařízení na provoz LPG.Provádíme opravy a údržby zařízení na LPG v Teplicích a jeho okolí, v Ústí nad Labem, Litoměřicích, Mostě, Chomutově, Děčíně. Měříme emise vozidel s dieselovými, benzínovými i LPG motory (STK a SME). Seřízujeme geometrii kol, opravujeme brzdové soustavy a měříme a kontrolujeme kvalitu brzdové kapaliny. Provádíme výměny výfukových potrubí, výměny kloubů, čepů a řízení, výměny a prodej autoskel, opravy motorů, dekarbonizace motorů, opravy alternátorů, startérů atd. Diagnostikujeme elektronické závady vybraných značek. Plníme a kontrolujeme klimatizace. Přezouváme a vyvažujeme pneumatiky, opravujeme průpichy, dovoz nových ALU ráfků a pneu ze SRN. Provádíme autoklempířské práce jako rovnání karosérií na rovnacím rámu a opravy poškozených i zkorodovaných částí. Lakujeme karoserie i součásti. V autoservisu Jukr dále nabízíme služby jako je individuální dovoz vozidel na zakázku a nabídka již dovezených vozidel, zprostředkování povinného ručení a havarijního pojištění, odtahová služba osobních automobilů.
© 2019 JUKR s.r.o.