Škoda v Bratislavě představila nová auta: Svůj první elektromobil a modernizovaný hybridní Superb

Škoda Auto v Bratislavě během mistrovství světa v hokeji oficiálně představila dva nové vozy. Jedná se o její první elektromobil Škoda Citigo s označením iV a modernizovaný Superb včetně jeho plug-in hybridní verze, tedy model, který je možné dobíjet ze zásuvky.

Elektrické Citigo se bude i nadále vyrábět v bratislavské továrně. Ještě letos na podzim chce Škoda ukončit výrobu verze se spalovacím motorem. Škoda chce do roku 2022 uvést na trh deset elektrifikovaných modelů.

V našem autoservisu Vám namontujeme do vozidel zařízení na provoz LPG.Provádíme opravy a údržby zařízení na LPG v Teplicích a jeho okolí, v Ústí nad Labem, Litoměřicích, Mostě, Chomutově, Děčíně. Měříme emise vozidel s dieselovými, benzínovými i LPG motory (STK a SME). Seřízujeme geometrii kol, opravujeme brzdové soustavy a měříme a kontrolujeme kvalitu brzdové kapaliny. Provádíme výměny výfukových potrubí, výměny kloubů, čepů a řízení, výměny a prodej autoskel, opravy motorů, dekarbonizace motorů, opravy alternátorů, startérů atd. Diagnostikujeme elektronické závady vybraných značek. Plníme a kontrolujeme klimatizace. Přezouváme a vyvažujeme pneumatiky, opravujeme průpichy, dovoz nových ALU ráfků a pneu ze SRN. Provádíme autoklempířské práce jako rovnání karosérií na rovnacím rámu a opravy poškozených i zkorodovaných částí. Lakujeme karoserie i součásti. V autoservisu Jukr dále nabízíme služby jako je individuální dovoz vozidel na zakázku a nabídka již dovezených vozidel, zprostředkování povinného ručení a havarijního pojištění, odtahová služba osobních automobilů.
© 2019 JUKR s.r.o.