Úvod  »  Lpg  »  O nás  »  O společnosti

O společnosti


Naše firma JUKR spol. s r.o. byla založena společníky Vladimírem Jůzou a Miroslavem Králem v roce 1995 se zaměřením na opravu motorových vozidel. V dubnu roku 2009 jsme nově otevřeli zrekonstruovaný autoservis, kde jsme schopni díky modernímu zařízení realizovat opravy a běžný servis osobních i užitkových automobilů všech značek. Zhotovili jsme i emisní stanici, ve které máme schváleno měřít vozidla s dieselovými, benzínovými i LPG motory.

Naší další činností jsou montáže - přestavby alternativního pohonu LPG systémů do osobních i užitkových automobilů. Provádíme roční revize, opravy i údržby LPG systémů. Naším hlavním dodavatelem zástaveb LPG je firma AUTOGAS-CENTRUM Strakonice, díky této společnosti jsme chopni montovat kvalitní systémy LPG. Vlastníme i čerpací stanici na pohon LPG od společnosti FLAGA. Pokud ještě nejste zcela rozhodnuti o přestavbě Vašeho vozidla na pohon LPG, spočítejte si on-line, kolik ušetříte a kdy se konkrétně vám investice do přestavby vrátí v naší Kalkulačce úspor.


Naším velkým úspěchem v roce 2014 bylo stát se součástí partnerské sítě zástupců LPG systémů STAG Autogas systems a ZAVOLI pro Ústecký kraj.

Cena přestavby (Kč):
Spotřeba vozidla (litrů /100km):
Průměrně měsíčně ujeto (km):
Cena benzínu (Kč / litr):
Cena plynu (Kč / litr):

Formulář chrání reCaptcha (Ochrana soukromí, Smluvní podmínky).

V našem autoservisu Vám namontujeme do vozidel zařízení na provoz LPG.Provádíme opravy a údržby zařízení na LPG v Teplicích a jeho okolí, v Ústí nad Labem, Litoměřicích, Mostě, Chomutově, Děčíně. Měříme emise vozidel s dieselovými, benzínovými i LPG motory (STK a SME). Seřízujeme geometrii kol, opravujeme brzdové soustavy a měříme a kontrolujeme kvalitu brzdové kapaliny. Provádíme výměny výfukových potrubí, výměny kloubů, čepů a řízení, výměny a prodej autoskel, opravy motorů, dekarbonizace motorů, opravy alternátorů, startérů atd. Diagnostikujeme elektronické závady vybraných značek. Plníme a kontrolujeme klimatizace. Přezouváme a vyvažujeme pneumatiky, opravujeme průpichy, dovoz nových ALU ráfků a pneu ze SRN. Provádíme autoklempířské práce jako rovnání karosérií na rovnacím rámu a opravy poškozených i zkorodovaných částí. Lakujeme karoserie i součásti. V autoservisu Jukr dále nabízíme služby jako je individuální dovoz vozidel na zakázku a nabídka již dovezených vozidel, zprostředkování povinného ručení a havarijního pojištění, odtahová služba osobních automobilů.
© 2024 JUKR s.r.o.
Prověření auta od Cebia