Roční revize LPG

REVIZE LPG

Cena roční revize LPG                                                                    400,-Kč

 

Revize LPG vyplývá ze zákona o tlakových nádobách a provádí se 1x ročně z důvodu bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích.

Upozorňujeme na životnost nádrže 10 let od data výroby, v případě prošlé životnosti nádrže LPG, je nutné LPG nádrž vyměnit.

Co obsahuje revize LPG zástavby?

- kontrola umístění komponentů

- kontrola životnosti nádrže LPG

- kontrola zda nejsou poškozeny jednotlivé díly LPG zástavby (např.: potrubí, reduktor, hadice, stav nádrže LPG)

- kontrola těsnosti celé LPG zástavby

- kontrola homologačních značek komponentů

- kontrola označení vozidla

- kontrola legislativních zápisů v TP 

 

 

 

 

Cena přestavby (Kč):
Spotřeba vozidla (litrů /100km):
Průměrně měsíčně ujeto (km):
Cena benzínu (Kč / litr):
Cena plynu (Kč / litr):

Formulář chrání reCaptcha (Ochrana soukromí, Smluvní podmínky).

V našem autoservisu Vám namontujeme do vozidel zařízení na provoz LPG.Provádíme opravy a údržby zařízení na LPG v Teplicích a jeho okolí, v Ústí nad Labem, Litoměřicích, Mostě, Chomutově, Děčíně. Měříme emise vozidel s dieselovými, benzínovými i LPG motory (STK a SME). Seřízujeme geometrii kol, opravujeme brzdové soustavy a měříme a kontrolujeme kvalitu brzdové kapaliny. Provádíme výměny výfukových potrubí, výměny kloubů, čepů a řízení, výměny a prodej autoskel, opravy motorů, dekarbonizace motorů, opravy alternátorů, startérů atd. Diagnostikujeme elektronické závady vybraných značek. Plníme a kontrolujeme klimatizace. Přezouváme a vyvažujeme pneumatiky, opravujeme průpichy, dovoz nových ALU ráfků a pneu ze SRN. Provádíme autoklempířské práce jako rovnání karosérií na rovnacím rámu a opravy poškozených i zkorodovaných částí. Lakujeme karoserie i součásti. V autoservisu Jukr dále nabízíme služby jako je individuální dovoz vozidel na zakázku a nabídka již dovezených vozidel, zprostředkování povinného ručení a havarijního pojištění, odtahová služba osobních automobilů.
© 2024 JUKR s.r.o.
Prověření auta od Cebia