Výměna LPG nádrže

 

 

 

CENY ZA VÝMĚNY NÁDRŽÍ LPG

Toroidní nádrž od 40 litrů                                                 od 8.000,-Kč 

Válcová nádrž od 60 litrů                                                 od 7.500,-Kč

Výše uvedené ceny jsou pouze orientační, přesná cena výměny nádrže Vám bude vypočtena na provozovně firmy.

V ceně je zahrnuta: nádrž, plynotěsná schránka (pouze u válcových nádrží), práce, dokumentace o výměně nádrže, zápis do přílohy k TP


 

PŘÍPLATKOVÉ CENY

Případná výměna multifunkčního ventilu                         od 2.000,-Kč

Případná výměna měděného potrubí                                      550,-Kč

Případná výměna plnícího hrdla                                              350,-Kč

Revize LPG pro kontrolu těsnosti (povinná)                            400,-Kč


Platnost (životnost) tlakových nádrží (válcové, toroidní) stanovuje vyhláška č.341 MD ČR, pokud výrobce nádrže nestanový jinak, je životnost nádrže u LPG 10 let, u CNG 15 let.

Při výměně nelze kombinovat schválený starý homologační předpis EHK 67R00 s novým homologačním předpisem EHK 67R01 (např.:Nová nádrž schválená podle EHK 67R01 a starší multifunkční ventil schválený podle EHK 67R00 - NELZE KOMBINOVAT !!)

 

Cena přestavby (Kč):
Spotřeba vozidla (litrů /100km):
Průměrně měsíčně ujeto (km):
Cena benzínu (Kč / litr):
Cena plynu (Kč / litr):

Formulář chrání reCaptcha (Ochrana soukromí, Smluvní podmínky).

V našem autoservisu Vám namontujeme do vozidel zařízení na provoz LPG.Provádíme opravy a údržby zařízení na LPG v Teplicích a jeho okolí, v Ústí nad Labem, Litoměřicích, Mostě, Chomutově, Děčíně. Měříme emise vozidel s dieselovými, benzínovými i LPG motory (STK a SME). Seřízujeme geometrii kol, opravujeme brzdové soustavy a měříme a kontrolujeme kvalitu brzdové kapaliny. Provádíme výměny výfukových potrubí, výměny kloubů, čepů a řízení, výměny a prodej autoskel, opravy motorů, dekarbonizace motorů, opravy alternátorů, startérů atd. Diagnostikujeme elektronické závady vybraných značek. Plníme a kontrolujeme klimatizace. Přezouváme a vyvažujeme pneumatiky, opravujeme průpichy, dovoz nových ALU ráfků a pneu ze SRN. Provádíme autoklempířské práce jako rovnání karosérií na rovnacím rámu a opravy poškozených i zkorodovaných částí. Lakujeme karoserie i součásti. V autoservisu Jukr dále nabízíme služby jako je individuální dovoz vozidel na zakázku a nabídka již dovezených vozidel, zprostředkování povinného ručení a havarijního pojištění, odtahová služba osobních automobilů.
© 2024 JUKR s.r.o.
Prověření auta od Cebia